Bezplatná konzultácia

Chcem konzultovať svoj projekt

Prečo konzultovať?

Či už vytvárate malú webovú stránku alebo rozsiahlu webovú aplikáciu, najdôležitejší je výber správnej technológie a dobrý návrh architektúry stránky alebo aplikácie. V tejto fáze dokážete všetko naplánovať tak, aby ste sa vyhli budúcim problémom a zbytočným investíciám.

Výhody konzultácie

Čo po konzultácii získate

Ako to prebieha

Po odoslaní formuláru vás budem kontaktovať v priebehu dvoch dní. Dohodneme sa na termíne a forme spoločnej konzultácie. Či už online cez skype, telefonicky alebo osobne v Opave či Ostrave. V prípade väčších projektov preferujem osobné stretnutie. Prvá konzultácia je bezplatná.

Povedzte mi o svojom projekte viac

Moji klienti

Čo si o spolupráci so mnou myslia moji klienti a kolegovia

5/5
S Tomášom spolupracujem už viac ako 10 rokov. Patrí medzi pár tých top programátorov, ktorý vedia nielen perfektne navrhnúť technickú časť webových stránok a aplikácií, ale aj naprogramovať projekt ako celok. A to všetko s ohľadom na rýchlosť a rozšíriteľnosť. Tomáš je navyše detailista. Všetky možnosti tak vždy fungujú tak ako bolo zamýšľané. Vyhovuje mi tiež to, že pri programovaní používa množstvo už dostupných technológií. Tie šetria nielen čas vývoja, ale hlavne náklady.
Peter Hrnčiar
zakladateľ nWave s.r.o.
5/5
Tomáš pre nás navrhoval a programoval všetky súčasti našej platformy Fithero. V minulosti to bola marketingová webová stránka a rozsiahly e-shop so stovkami produktov a platobnou bránou, dnes je to hlavne tréningová webová aplikácia. Tomáš ako máloktorý programátor ovláda všetky procesy návrhu architektúry aj realizáciu celkového riešenia. V prípade potreby dokáže spolupracovať s externými aj s internými programátormi a integrovať tak aj veľmi zložité riešenia v rekordne krátkych časoch.
Martin Míšenský
zakladateľ FITHERO

Prevádzkovateľ webu tombielik.sk

Web tombielik.sk je prevádzkovaný spoločnosťou nWave s.r.o.

Fakturačné údaje

Kontakty

Bankové spojenie

Perfektné!

Váš záujem o bezplatnú konzultáciu bol úspešne odoslaný! Pozriem sa do svojho kalendára a pošlem vám niekoľko termínov na spoločné telefonické, online alebo osobné stretnutie. Moja správa vám príde najneskôr do 24 hodín.

Chcete sa o mne a o mojich projektoch dozvedieť viac? Sledujte ma na sociálnych sieťach.